Bespaarnieuws van WEN

Isoleren loont, met én zonder subsidies! Ben jij eigenaar van een nog niet volledig geïsoleerde woning in Wijnjewoude? Dan is dit is hét moment om je woning te isoleren. Dankzij de Isolatieactie van Gemeente Opsterland, de stimuleringsbijdrage van WEN, én extra provinciale én landelijke subsidies (ISDE) kun je een groot deel van de kosten vergoed krijgen. Soms zelfs bijna volledig!

Een goed geïsoleerde woning is comfortabeler, zuiniger en stijgt in waarde. Je bespaart direct op je energierekening, jaar na jaar. Je investering is vaak snel terugverdiend.

Nog € 1.000 stimuleringsbijdrage uit 2024 ook nog beschikbaar in 2026
Een aantal dorpsgenoten hebben hun tweede stimuleringsbijdrage van WEN ter waarde van € 1.000 nog niet gebruikt. De regeling is daarom verlengd tot en met 2026. Ben je net verhuisd? Check dan even of er op jouw nieuwe adres nog budget open staat. De € 1.000 of misschien zelfs ook de € 2.000 van de eerste stimuleringsregeling, als die op jouw adres nog niet is gebruikt.

Waarom juist nú?
– Door het stapelen van subsidies is de investering aantrekkelijker dan ooit.
– De kosten die ja maakt, verdien je vaak binnen enkele jaren terug.
– Je verhoogt het comfort in huis: weg met tocht, kou en hoge stookkosten.
– Je draagt bij aan een energieneutraal dorp én een lagere CO₂-uitstoot.

Aan de slag? Zo simpel is het:
– Kijk op www.wen.frl/subsidies voor alle regelingen op een rij.
– Mail naar besparen@wen.frl; bespaarcoach Tina Hulst denkt graag mee.
– Of loop eens binnen bij Frans van drukkerij Pool (Opper Haudmare 2) voor informatie.

Kortom: met subsidies én een slimme eigen investering maak je jouw huis klaar voor de toekomst. Dit is het moment. Pak die kans! In de komende maanden kun je een van de energiecoaches van WEN verwachten om je een flyer over isoleren aan te bieden.

EARN-E nog een jaar langer gratis
Gebruik jij de energiemonitor EARN-E die je gratis van WEN hebt ontvangen? WEN heeft het abonnement daarvoor met nog een jaar verlengd. Dus je kunt je energieverbruik ook in 2026 blijven volgen! Heb je nog geen energiemonitor? Mail naar besparen@wen.frl.

Deel dit bericht

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *