Dorpsspiegel 2014

dorpsspiegelDe vierjaarlijkse enquête waarmee de gemeente de (ontwikkeling) van de leefbaarheid van de dorpen in kaart brengt, heeft in Wijnjewoude 213 ingevulde vragenlijsten opgeleverd. Dat is een respons van maar liefst 85% en daarmee de hoogste in heel Opsterland. Een groot compliment voor ons dorp en Plaatselijk Belang is alle mensen die hier hun tijd en aandacht aan hebben gegeven dan ook dankbaar. Zo krijg je goed in beeld hoe er in het dorp wordt gedacht over bijvoorbeeld saamhorigheid en allerlei voorzieningen op het terrein van onderwijs, zorg, vrijetijdsbesteding, wonen, toerisme, hulpverlening etc.
Inmiddels heeft de gemeente een zogenaamde basisanalyse uitgevoerd waarin de verschillen tussen de dorpen en ook de verschillen met de resultaten uit 2009 in grote lijnen duidelijk worden. Plaatselijk Belang heeft bij de gemeente we nog wat achterliggende gegevens van ons dorp opgevraagd. Als het plaatje rond is, wil Plaatselijk Belang deze informatie graag met u te delen.

Deel dit bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *