Indeling teams ODV komend seizoen, een update

Nadat de indeling van de teams bekend is geworden, hebben er nog wat wijzigingen plaatsgevonden.

De indeling van ODV Zaterdag 1 en 3, Zondag 1 en 2 zijn niet gewijzigd. Ook voor de jeugdteams (JO 17, JO 15, JO 13 en JO 11-1) zijn er geen wijzigingen. Het team JO 11-2 is vervallen en toegevoegd zijn de teams JO 9-2 en JO 7. Hieronder de volledige indeling van de jeugdteams.

JO 17   JO 15   JO 13
1 Bakkeveen JO17-1 1 Drachten JO15-2 1 Bakkeveen JO13-1
2 Drachten JO17-2 2 Drachtster Boys JO15-3 2 Drachten JO13-2
3 Drachtster Boys JO17-3 3 Drachtster Boys JO15-4 3 Drachtster Boys JO13-5
4 Grootegast Fc. JO17-2 4 Grootegast Fc. JO15-2 4 Marum JO13-2
5 HFC ’15 JO17-1 5 Harkema Opeinde JO15-1 5 ODV JO13-1
6 ODV JO17-1 6 ODV JO15-1 6 Oerterp JO13-2
7 ONT JO17-2 7 Opende JO15-1G 7 ONB JO13-3
8 S.V. Haulerwijk JO17-2G 8 Rottevalle JO15-1G 8 Opende JO13-2
9 Stanfries JO17-1 9 RWF JO15-1 9 RWF JO13-2G
10 TLC JO17-2 10 SJO Feanstars JO15-2d 10 SJO Feanstars JO13-2
11 VEV’67 JO17-2 11 SJO J.V. Oostenburg JO15-2d 11 SJO J.V. Oostenburg JO13-3
12 Wilper Boys De JO17-1 12 Waskemeer JO13-1
JO 11 -1   JO 9 – 1   JO 9 – 2
1 Boornbergum’80 JO11-1 1 HHCombi JO9-1 1 Drachten JO9-2
2 Drachten JO11-2 2 Jubbega JO9-2G 2 ASC JO9-1
3 Drachtster Boys JO11-2 3 ODV JO9-1 3 Buitenpost JO9-3
4 Gorredijk JO11-2 4 Oerterp JO9-2 4 Hardegarijp JO9-3
5 Heerenveense Boys JO11-4 5 ONR JO9-2 5 Harkema Opeinde JO9-1
6 ODV JO11-1 6 RWF JO9-1 6 Harkemase Boys JO9-2
7 Oerterp JO11-1 7 S.V. Hoogersmilde JO9-1G 7 Jistrum JO9-1G
8 ONB JO11-2 8 SJO J.V. Oostenburg JO9-3 8 ODV JO9-2
9 ONT JO11-2 9 Smilde’94 JO9-2 9 ONT JO9-4
10 Rottevalle JO11-1G 10 Sportclub Makkinga JO9-1 10 SJO Feanstars JO9-3
11 Sweach De JO11-2 11 ST Gomos/Veenhuizen JO9-1 11 Suameer JO9-1
12 Wilper Boys De JO11-1 12 Trinitas JO9-1 12 Twijzel SC JO9-1G
  JO 7
1 Read Swart JO7-1
2 FFS JO7-1
3 ODV JO7-1
4 Tijnje JO7-1

Het 2e elftal van de zaterdag is in een andere klasse ingedeeld:

ODV Zaterdag 2
1 Fean’58 3
2 Blue Boys 2
3 Buitenpost 4
4 Drachtster Boys 5
5 Harkemase Boys 4
6 Kollum 3
7 Kootstertille SC 2
8 Marum 3
9 ODV 2
10 Sweach De 2
11 V en V’68 2
12 WTOC 2

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.