Iets doen voor het dorp?

Ons dorpshuis, MFC de Swingel, wordt sinds deze zomer geheel gerund door vrijwilligers. Lijkt het je leuk om als Wijnjewoudster daar ook een klein aandeel aan te leveren? We zoeken nog vrijwilligers voor het draaien van een bardienst één keer in de twee weken. Je draait zo’n bardienst altijd samen met een andere vrijwilliger. Iets voor jou?

Of is schoonmaken misschien meer jouw ding? We zoeken ook nog vrijwilligers die eens in de 2 of 4 weken willen helpen met het schoonmaken van de taveerne en van de keuken. Geen grote tijdsbesteding en toch kan je je zo nuttig maken voor ons dorp!

Bel voor inlichtingen met Ruurd van der Woude (0516 481391) of laat een berichtje achter via het contactformulier. Er wordt dan contact met je opgenomen.

Deel dit bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *