Steun Longa met jouw Poiesz-munten

Tot en met 5 april 2020 worden er door de Poiesz weer sponsormunten uitgegeven. Steun gymnastiekvereniging Longa met de Poiesz Jeugd Sponsor Actie. Dat is winst voor ons en euro’s voordeel voor jou! Doe de Jeugd Sponsor Munten die je ontvangt bij je boodschappen in de koker van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt in Bakkeveen. De sponsormunten kunnen ook ingeleverd worden tijdens de trainingen in de Swingel bij onze trainster Lara Valkman of bij Jildou Schaap, Strukheide 7. Hoe meer munten in de spaarkoker, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie voor onze club! Wij willen de opbrengst van de Jeugd Sponsor Actie gebruiken voor de aanschaf van een airtrack, hiervoor zijn we met eerdere acties ook al druk aan het sparen geweest maar we hebben nog een laatste stukje nodig. Daarnaast kunnen we het sponsorgeld goed gebruiken voor de vervanging van materialen.

Dit bericht is geplaatst in Longa.

Deel dit bericht

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *