Lunch en bingo De Zonnebloem

Bingo is een vermakelijk spelletje. De factor geluk speelt natuurlijk een grote rol bij de deelnemers, maar het vraagt ook veel concentratie om de opgeroepen nummers snel op de bingokaart zichtbaar te maken. De gasten van De Zonnebloem Ureterp e.o. strijden op woensdag 15 april in MFC De Swingel in Wijnjewoude om leuke prijzen.

Voordat de getallen worden omgeroepen krijgen de gasten een warme maaltijd voorgeschoteld met een heerlijk toetje. Ook worden er drie consumpties geserveerd met lekkere hapjes. De inloop is vanaf 11.30 uur waarna de warme maaltijd rond 12.00 uur geserveerd wordt.

De gasten betalen voor deze middag 15 euro. De gasten kunnen door de vrijwilligers van de afdeling zoals gebruikelijk worden opgehaald en naar huis gebracht.

U kunt zich vóór 23 maart 2026 opgeven bij contactpersonen:
Zwaantje van der Wal tel. 0516 481667 of Anke Posthumus tel. 0516 481635
Het bestuur van de Zonnebloemafdeling Ureterp e.o.

** noteer ook alvast woensdag 20 mei in uw agenda.
De Zonnebloem heeft op deze middag het jaarlijkse autotochtje gepland staan.

Deel dit bericht

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *