De zomervakantie zit er weer op… en Foar Dy bloemen & meer gaat weer volop aan de slag!
Hopelijk hebben jullie allemaal genoten van een heerlijke zomer, van het mooie weer, gezellige momenten en misschien wel een welverdiende vakantie. Ook wij hebben even kunnen genieten, maar inmiddels staan de handen weer uit de mouwen en gaan we vol enthousiasme weer aan de slag!
Foar Dy heeft een nieuwe plek! Misschien heeft u het al gemerkt: Foar Dy heeft geen fysieke winkel meer. Maar gelukkig betekent dit niet dat u ons moet missen!
We hebben een gezellig Foar Dy bloemen & meer hoekje ingericht bij de buurtsuper aan de Merkebuorren 70. Hier staat een wisselend assortiment bloemen en bloemstukken klaar om mee te nemen. Ook voor een leuk cadeautje kunt u hier terecht.
Bij de Buurtsuper staat een inpaktafel, waar u uw cadeautje zelf mooi kunt inpakken. Zo maakt u er helemaal uw eigen persoonlijke verrassing van. Wilt u liever iets speciaals bestellen? Dat kan heel eenvoudig via onze website www.foardywm.nl, telefonisch of via WhatsApp (06 41038082). Denk bijvoorbeeld aan een mooi boeket, een bloemstuk voor een verjaardag, jubileum of andere bijzondere gelegenheid.
Bestelt u vóór 12.00 uur? Dan kunt u uw bestelling dezelfde dag nog ophalen bij de Buurtsuper of laten bezorgen.
Zo blijven we dichtbij en kunt u nog steeds op Foar Dy rekenen voor bloemen en mooie bloemcadeaus. Met dezelfde persoonlijke aandacht en liefde voor het vak als u van ons gewend bent. De zomer is misschien bijna voorbij, maar bij Foar Dy begint er weer een kleurrijk nieuw seizoen!
We hebben er zin in en hopen jullie snel weer te mogen helpen met iets moois. Graag tot ziens bij het Foar Dy bloemen & meer hoekje in de Buurtsuper!


















