Eerste huis links was rond 1950/60 de kruidenierszaak van de fam. Joh.Smit. Het tweede was de bakkerij van Jappie en Fimke Bakker-Bakker. In het derde huis woonde ene Stamhuis die daar een petroleumhandel dreef. Het vierde huis werd rond die tijd bewoond door fam Tjiple Broekstra.De eerste boerderi rechts werd toen bewoond door de familie Anne Broekstra. Daarnaast stond toen nog een boerderij bewoond door de familie Ljibbe de Boer. Deze is rond 1970 afgebroken. Huidig adres Weinterp 56



















Paneel Bakker waar woon je nu. Ik ben de dochter van Siebe en Lies
Hallo Matty.
Geen idee wie je bent maar heel leuk dat je hebt gereageerd. Helaas lees ik het nu pas. Ik hoop dat ik niet te laat ben met mijn reactie. Per slot van rekening zijn we beiden een paar jaar ouder geworden en ouder worden gaat helaas ook vaak met gebreken.en uiteindelijk met het niet meer zijn. Mocht je net zo veel geluk hebben gehad als ik dan lees ik het wel. Groetjes Anne Bakker.
Ik bedoel Oane Bakker
In het vierde huisje van de familie Tjipke Broekstra, hebben mijn ouders Freerk en Trijntje Duursma er gewoond van 1958 t/m 1963. Mijn 2 broertjes, Roelof en Tjamme en ik zijn hier geboren..Daarna kwamen Tjipke Anne Broekstra en zijn moeder er wonen.