Het echtpaar Jo Stoker- Rispens en Gooitzen Stoker voor hun woning aan de Merkebuorren 101. Naast hen overbuurman Keimpe de Jong.

Links Hans de Haan zijn vrouw Aukje Echtpaar Iemkje en Roel Duursma en Luitzen Hoekstra, Merkebuorren 87
Het echtpaar Herlijn voor hun woning aan de Merkebuorren 79. Hun huis diende ook als Koninkrijkzaal voor Jehova getuigen bijeenkomsten. In het dagelijks leven was het een naaiatelier van mevr. Herlijn. De heer Herlijn kon mooi schilderen en menig achtergrond tafereel op versierde wagens was zijn creatie. Links van hen op de foto is Wieke Post – de Haan.

Vader en zoon Binne en Pieter de Vries voor hun kruidenierwinkel aan de Merkebuorren 63. Ze hadden ook nog een fouragehandel. Merkebuorren 63

De heren Foppe Jansma links en Roel Duursma voor de wagenmakerij hoek Mounleane. Bij Merkebuorren 87




















Mijn pake Roel